vánoční koncert 2018, Havlíčkův Brod

Vesnice

PLAKÁT 2018 KOMPLET15. 12. 2018 v 15 a 19 hodin proběhne v Městském divadle a kině Ostrov v Havlíčkově Brodě další vánoční koncert Radka Novotného a jeho přátel.

 

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji kina Ostrov H.B., nebo na tel. čísle 605 566 887

 

 

 

Letošními hosty budou:

Hana Holišová– herečka a zpěvačka, držitelka ceny Thálie a vítězka soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Stálá tvář seriálu Ulice.

Tereza Martinková– herečka, zpěvačka a dabérka (dětské publikum bude znát její hlas coby Annu z animovaného filmu Ledové království, či zaječici z filmu Zootropolis).

Barbora Mičková– studentka Pražské konzervatoře v oboru klasický zpěv a havlíčkobrodská rodačka.

Daniel Rymeš -herec a zpěvák, pedagog brněnské JAMU, loni také v úzké nominaci na cenu Thálie za ztvárnění role Chaplina ve stejnojmenném muzikálu.

kapela KUF Band s dirigentem Tomášem Küfhaberem ve složení předních hudebníků z Městského divadla Brno, Národního divadla Brno, či Brněnské filharmonie mezi nimiž je i další rodák z Havlíčkova Brodu, hráč na lesní roh, Martin Novák. http://www.kuf.cz/kuf-band

a v neposlední řadě havlíčkobrodský dívčí pěvecký sbor Prímadonky se sbormistrem MgA. Ondřejem Štefáčkem.

jste srdečně zváni

DSC_0324DaN (4)bara pozadi - kopietera nok - kopieradekKUF

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno a jeho autorem je radek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.